wejdź w świat E-Informat!

W obecnych czasach istnienie ma dwojaki wymiar: rzeczywisty oraz wirtualny. Oba te światy przenikają się tworząc jedną, wykreowaną spójność Ciebie i Twojej firmy!

Prowadząc firmę, niezaleznie od jej charakteru i usług, bądź produktów, które ona dostarcza musisz istnieć na obu wymiarach: rzeczywistym i wirtualnym. Początkiem istnienia jest strona internetowa - to ona wprowadza Ciebie w wirtualną rzeczywistość. Ona kreuje to w jaki sposób jesteś pojmowany w e-rzeczywistości i jak łatwo Ciebie w niej odnaleść. Nie jest łatwym zadaniem prowadzenie swojego e-życia, dlatego warto współpracować z odpowiednimi firmami, które stworzą Twoją wirtualną rzeczywistość. I tu jesteśmy MY - E-Informat!

Wprowadzimy Cię w świat Internetu i zadbamy o Twój wizerunek, tak aby rzeczywistość wspierała e-życie, a ono zaś pozwalało rozpoznać Cię w rzeczywistości.lista usług

Na skróty: co robimy?

Strony internetowe

Nasza firma zaczeła swoją działalność od tworzenia stron www. Mamy już dużo doświadczenie w tej branży, co pomaga nam odpowiednio doradzić naszym Klientom.

szczegóły
Sklepy internetowe

Sklepy internetowe to podstawa dla firm, które dostarczają produkty. Polska jest najszybciej rozwijającym się rynkiem w Europie. Warto zainwestować w e-sklep, bo to sie opłaca!

szczegóły
Marketing w sieci

Istnienie w sieci, to ciągła walka z konkurencją. Niestety wiele firm na to nie ma czasu, a to powoduje straty. E-Informat zadba oto, abyś istniał w sieci na odpowiedniej pozycji!

szczegóły