Marketing w sieci

Możesz być świetny w świecie rzeczywistym, ale oprócz tego musisz być kimś w świecie wirtualnym. Nasza forma o tym wie i wie co zrobić, aby Twoja firma dobrze prosperowała w internecie!

Wiele firm nie zdaje sobie sprawę jak wielkie możliwości daje nam internet w rozwoju naszego biznesu. Ci którzy to wiedzą nie zawsze mają czas i umiejętności, aby popracować nad swoim wizerunkiem w świecie witrualnym. Tu właśnie pojawia się E-Informat!. Jesteśmy w stanie pomóc Ci w realizacji Twoich celów w internecie. Jak? Oto kilka przykładów, w czym możemy Ci pomóc:


Portale społecznościowe

Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli nie ma Cię na Facebooku, to oznacza, że nie istniejesz. Jest to prawda! Jeśli Twoja firma nie ma swojego profilu w portalach społecznościowych, to sam zabierasz sobie Klientów. Ozywiście trzeba ten profil póżniej odpowiednio prowadzić i dbać oto, aby ludzie z czystej ciekawości na niego wchodzili, a zasięg twoich postów był jak największy. Jak to zrobić? Zostaw to nam!
Firma E-Informat zajmuje się prowadzeniem protili sowich klientów na protalach społecznościowych. Stała współpraca pozwala podnieść rozpoznawalność marki, co wprost wpływa na pozyskiwanie nowych Klientów.


Opieka nad stroną WWW

Strona internetowa to Twój najleprzy handlowiec, który pracuje 24h na dobę. Musi on godnie reprezentować Twoją firmę. Jak każdy handlowiec co jakiś czas musi mieć jakąś nowinkę... jakiś gażet, który zachęci potencjalnego Klienta do wybrania własnie Ciebie. Twoja strona musi również ewaluować wraz z rynkiem - dobierać metody przekazywania informacji do panujących obecnie trendów. Ale czy masz czas, żeby się tym zająć? Jeśli nie, to zawsze możesz powieżyć to zadanie naszej firme, która to zadba oto, aby Twój "handlowiec" zawsze miał świerzą koszulę i wiecznie był w doskonałej formie. W końcu jest twarzą Twojej firmy!


Kampanie marketingowe w internecie

Firma E-Infirmat prowadzi również prowadzenie kampanii marketingowcych. Sprawimy, iż będziesz widoczny i rozmoznawalny w internecie! Bazujemy głównie na prowadzeniu kampanii reklamowych przy uzyciu narzędzi Google, choć nie tylko. Jeśli jesteś zainteresowany tym tematem napisz do nasz maila, a my poznając Twoje oczekiwania dobierzemy najlepszą drogę dla Ciebie.