Pozycjonowanie


Hasło naszej forny, to "E-Informat. Stworzy Twój wirtualny świat!". Własnie tak staramy się pracować. Nasi Kliencji mówią nam o tym, jakie są ich potrzeby i oczekiwania, a my kreujemy ich wizerunek w wirtualnym świecie.

Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące naszej oferty:

Gdy już strona istnieje, ważnie jest, aby była ona łatwa do znalezienia dla potencjalnych Klientów. Nasza firma zajmuje się pozycjonowaniem stron www, czyli sprawieniem, aby po wpisaniu odpowiednich słów (tzw. słów kluczowych) wyświetlała się ona jak najwyżej w głównych wyszukiwarkach takich jak Google… Samo pozycjonowanie to złożony proces, który zajmuje od kilku miesięcy do... i tu można by wstawić cokolwiek. Jeżeli zależy nam na tym, aby strona utrzymywała się jak najwyżej w rankingu, to jest to proces, który nigdy się nie kończy (bo przecież konkurencja nie śpi!).

W temacje pozycionowania możecie Państwo spotkać kilka podstawowych terminów: SEO oraz WSO.

Pierwszy z nich, to skrót od Search Engine Optimalization, czyli optymalizacja strony internetowej pod względem wyszukiwania dla wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja ta ma na celu podniesienie atrakcyjnosci naszej strony dla silników wyszukiwarek. Dzięki temu strona jest wyżej w liście wyników dla wysukiwanych słów kluczowych.

WSO, to skrót od angielskich słów Web Side Optymalization, oznaczający optymalizację kodu strony. Proces ten polega na wprowadzeniu ogólnego ładu w kodzie strony, co wpływa na jej wyszukiwanie w Internecie.

Firma E-informat świadczy usługi mające na celu utrzymywaniu stron naszych Klientów jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym tematem, to prosimy o kontakt.